Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
23-09-2022 10:51:05

MİLLETVEKİLİ CENGİZ AYDOĞDU KÖY MUHTARLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

Aksaray’da köy muhtarları ile toplantılarını sürdüren AK Parti İl Teşkilatı, Gülağaç İlçesine bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi.

Muhtarlara istişare ve değerlendirme toplantılarına özen gösteren AK Parti İl Teşkilatı, görüşmelerde köylerin sorun ve sıkıntılarına çözüm üretiyor.

Muhtarlarla birebir görüşen AK Parti Heyeti, sorun ve sıkıntıları dinleyerek muhtarların talep ve beklentileri doğrultusunda köylere hizmet götürüyor.

İl Başkanı Hüseyin Altınsoy riyasetinde gerçekleştirilen toplantıda Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Gülağaç Belediye Başkanı Faruk Teymen, İlçe Başkanı Harun Abur, İl Özel İdare Genel Sekreteri Yüksel Çelik, Özel idare birim müdürleri, Gülağaç İlçesine bağlı köy muhtarları ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Toplantıda köylerde yürütülen ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler veren AK heyet, tüm muhtarları tek tek dinleyerek talep ve sıkıntıları bir bir not etti.

Muhtarlar tarafından yapılan talep ve sıkıntıların çözümü için gerekli çalışmaların yapılacağını, amaçlarının tüm köyleri modernleştirip yaşanabilir kılmak olduğunu dile getiren İl Başkanı Altınsoy, “Muhtarlarımızla bir araya gelerek gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin son durumuyla ilgili bilgilendirmenin yanı sıra köylerimizin diğer sorunlarıyla kendilerinden bilgi aldık. Amacımız Aksaray’ımızın sınırları içinde eşit olarak herkesin hizmet almasıdır. Bu anlamda tüm köylerimizin değerli muhtarlarıyla buluşmaya devam edeceğiz.”

AK Parti'nin hizmet anlayışının temelden başladığına dikkat çeken Milletvekili Aydoğdu ise, “Bu yüzden muhtarlarımız bizim için çok önemli. Onlar sayesinde en ücra köşedeki mahalle ve köylerimizin dahi sorunlarını öğreniyor ve bu sorunları çözmeye çalışıyoruz. Muhtarlarımız da hakikaten bu hizmetlerin çözülmesi için büyük çaba veriyorlar. Ben bu noktada kendilerine teşekkür ediyorum. Biz muhtarlarımızla bugüne kadar omuz omuza vererek güzel hizmetler yaptık, bundan sonra da birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Muhtarlar ise yapılan değerlendirme toplantısı için AK Parti Heyetine teşekkür ederek, “Parti yönetiminin yaptığı toplantılarla talep ve isteklerimizi dile getirme fırsatı buluyoruz. Devam eden toplantılarda ise yapılacak olan çalışmaların takibini yapıyoruz. Bu biz muhtarlar için gerçekten çok verimli olan bir toplantı. Sorunlarımız, sıkıntılarımız veya taleplerimiz artık havada kalmıyor. Her şeyi burada rahatça konuşup talep edebiliyoruz. Biliyoruz ki yönetim elinden geleni zaten yapıyor. Bu toplantıların daim olmasını istiyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.