Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
13-09-2022 10:55:15

“LAF SİYASETİ DEĞİL ESER VE HİZMET ÜRETİYORUZ”

Şehirde ne varsa köyde o olacak hizmet anlayışı ile hareket ettiklerini ve bunu yapılan çalışmalarla ortaya koyduklarını dile getiren AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, belde ve köylerdeki son gelişmeler hakkında bilgi verdi.

Geçtiğimiz yıl AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İGM Başkanı Mehmet Tüzün başta olmak üzere teşkilat ve İGM üyeleri köy köy, belde belde gezip, muhtarlar ve vatandaşlardan gelen beklentileri dinleyip talepleri almıştı.

Kurulduğu günden buyana hizmet ve çözüm odaklı çalışmalar yürüten AK Parti Aksaray İl teşkilatı, ziyaret esnasında vatandaşlara verdiği sözleri bir bir yerine getirdi ve getirmeye de devam ediyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “2020-2021 yılı yatırım programında 700 (200+500) kilometre köy bağlantı yollarına sathi kaplama asfalt yapıldı. 9 kilometre Hasandağı ve Çanlı kilise yolu beton yol yapımı tamamlandı. 2022 yılında il özel idaresi tarafından ihalesi yapılan 84 km yolun yaklaşık 60 kilometresin 3. katlı sathi kaplama olarak tamamlandı. Diğer bölgelerde çalışmalar ise devam ediyor. KÖYDES ve İl Özel İdaremizin bütçesi ile ihalesi yapılan 60 kilometrelik işte sözleşme imzalandı ve yüklenici firma işe başladı. Yöne köy gezilerimizde vatandaşlarımızın bizlerden talep ettiği 11 Kilometrelik Yeşiltepe – Koçaş – Ankara yolunun 6.5 kilometresinin sıcak asfaltı tamamlanmış olup çalışmalar devam etmektedir. 2022 yılında kilitli parke taş üretim tesisi ve bu tesise entegre olarak beton santral tesisi kurulması için çalışmaları devam etmektedir. Sultanhanı hükümet konağı ile Ağaçören ilçe emniyet binasını hizmete açtık. Hayırlı olsun. Yerli ve yabancı turistlerin adeta gözdesi haline gelen Narlıgöl seyir terası çevre düzenlemesini tamamladık. Merkez ve ilçe köylerine 100 adet otobüs durağını halkımızın hizmetine sunduk. Yine dünyaca ünlü ve her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği Ihlara vadisine karşılama merkezini yapıyoruz. Köylerimizin yaşam standardını en üst seviyeye çıkartmak için 75.100 metre içme suyu borusu ve 18.350 metre kanalizasyon borusu alım yapılmıştır. En kısa sürede hizmete sunacağız. Çiftevi köyümüzde maliyeti 6 milyon TL tutan kapalı sistem sulama tesis inşaatını da başlatacağız. Sultanhanı ilçemizde jandarma binası, manevi değerlerimizden Taptuk Emre türbesinin camii yapımı restorasyonu ve çevre düzenlemesi, Yunus Emre Türbesi restorasyon projesi, Yenikent’e 8 derslik okul binası, 112 acil çağrı merkezi binası, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 24 + 24 derslik okul binası ve 6 adet atölye binası şimdiden hayırlı olsun. Ne kadar özetlersek özetleyelim ilimize kazandırdığımız eserler ve hizmetler saymakla bitmiyor. Milletimize söyleyecek sözümüz, anlatacak eser ve hizmetimiz hiç bitmeyecek. 21 yıldır olduğu gibi, bundan sonrada eser bırakmaya devam edeceğiz. Söz konusu yatırımların ilimize kazandırılmasında emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Valimiz Hamza Aydoğdu’ya, Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu’ya, İGM Başkanımız Mehmet Tüzün ve İGM üyelerine, İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz Yüksel Çelik ve ekibine, emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.