Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
18-06-2022 11:02:13

“İŞİMİZ VAKTİMİZDEN ÇOK”

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Gönül Seferberliği” programı kapsamında AK Parti Aksaray İl başkanı Hüseyin Altınsoy, ortaya koydukları çalışmalar ile gönüllere dokunmayı sürdürdüklerini, teşkilat olarak her yerde olduklarını söyledi.

Her şey Aksaray için diyerek gece gündüz demeden çalışan, yoğun teşkilat çalışmalarının yanı sıra esnaf ve vatandaşla bir araya gelerek hasbihal eden Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, esnafları ziyaret edip, vatandaşlarla da bir araya gelerek sorunlarını, taleplerini dinliyor.

“Gönül Seferberliği” programı kapsamında hazırlanan eylem planı çerçevesinde gönüllere dokunmayı sürdürdüklerini aktaran Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “AK Parti her şeyden önce bir medeniyetin ve tevazunun yer aldığı siyasettir. AK dava yolunda izleyeceğimiz hedef Milletin bir neferi olduğumuzu asla unutmadan ve bu milleti millet yapan milli ve manevi dinamiklere bağlı kalarak, siyaseti bir ahlak ve irfan zemininde yürütmektir. Bu davada;  kardeşlikte, yardımlaşmada, dayanışmada tevazu içerisinde yarışmak vardır. Güçlü Aksaray’ı güçlü Türkiye’yi inşa etmek için var gücümüzle hep beraber çalışıyoruz. Milletimizin teveccühü ile 2002’den bugüne iktidarda olmanın onurunu yaşayarak, gittiğimiz her yerde küçük büyük ayırt etmeksizin her bir insanımızın gönül rızasını alarak, gönülden gönüle köprüler kurarak,  Allah’ın izniyle AK sevdamızla yolumuza devam edeceğiz.”

AK Parti’nin büyük bir aile olduğuna işaret eden Altınsoy, 2023 hedeflerine ulaşmak için azimle, umutla, samimiyetle, gayretle çalışmak için Aksaray AK Parti teşkilatı olarak halka ve güçlü lider Recep Tayyip Erdoğan’a söz verdiklerini anımsattı.

İnandıkları kutlu yoldaki mücadeleyi asla bırakmayacaklarını vurgulayan Altınsoy, “Göreve geldiğimiz günden bugüne teşkilat çalışmalarımızın içerisinde her ay belediye başkanlarımız ile toplantı, belediye meclis ve il genel meclis üyelerimiz ile toplantı, daraltılmış il danışma meclisi toplantısı, bu hikayenin kahramanı sensin sloganıyla hareket ettiğimiz Ar-ge teşkilat eğitimi ve Ar-ge mahalle teşkilat eğitimi programları gibi çeşitli programlar eğitimler gerçekleştirdik. Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, ana kademe,  kadın ve gençlik kollarımız, merkez ilçe ve yönetim kurulları, il genel meclis üyelerimiz, belediye meclis üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde; hane, engelli, şehit gazi, STK ve meslek odaları, esnaf,  yaşlı, hasta, taziye, düğün, önemli gün ve hafta, camii dernek, gençlik buluşmaları, kurum, pazarcı esnafı, kuran kursu, köy okulları, sevgi evi, berber ve kuaför esnafları, muhasebeci, avukat, diş hekimi, eczacı, sigorta acentaları, taksi durakları, mimarlar, elektrik, inşaat ve harita mühendisleri, özel eğitim kurum ve kursları,  sürücü kursları, veteriner hekimler, muhtar ziyaretleri yaparak halkımızla birebir kucaklaştık, gönüllere dokunarak sorunlarını dinledik. Çalışmalarımıza işimiz vaktimizden çok diyerek devam edeceğiz.”

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.