Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
04-10-2021 13:52:39

“BU AZİZ MİLLET SENİ ABDÜLHAMİD'İN YALNIZLIĞINA BIRAKMAYACAK”

Bütün şer odakların yanı sıra aynı cephedeki diğer partilerin tek gayelerinin Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yenmek olduğuna işaret eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Aziz Milletimiz, yalanla, iftira ile dolu kirli siyasete, 19 yıldır olduğu gibi bundan sonra da itibar etmeyecek ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Abdülhamid’in yalnızlığına bırakmayacaktır”

AK Parti’nin Türkiye’nin son 19 yılının mimari olmanın yanında, 2023 hedefleri, 2053 ve 2071 vizyonları ile ülkenin istikbaline talip olduğunu bildiren Aksaray İl Başkan Hüseyin Altınsoy, AK Parti’nin Allah’ın rızasını, milletin desteğini, ümmetin duasını, insanlığın sevgisini hedefleyerek kurulduğunu ve bugüne kadar da aynı anlayışla geldiğini dile getirdi.

Ülkemizin ve milletimizin geleceği konusunda AK Parti’den başka bir vizyon, bir hedef, bir proje, program sahibi siyasi parti bulunmadığını dile getiren İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “ABD’si, AB’si, İngiliz’i, İsrail’i, Suudi’ si, PKK’sı, FETÖ’sü, PYD’si, DHKP-C’si bütün şer odakların yanı sıra ana muhalefetin, aynı cephedeki diğer partilerin tek siyasetleri AK Parti’ye saldırmak, tek vaatleri Recep Tayyip Erdoğan’ı indirmek. Başka projeleri ve ülkenin geleceği, istikbali adına bir dertleri, düşünceleri yok. Bu kısır zihniyete 19 yıldır olduğu gibi bundan sonra da itibar etmeyecek olan Aziz Milletimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Abdülhamid’in yalnızlığına bırakmayacak, liderine her zamankinden daha fazla sahip çıkacaktır” dedi.

Hedef 2023 diyerek çıkılan kutlu yolu millet ile birlikte yürüdüklerini aktaran Başkan Altınsoy, “AK Parti, kuruluşundan bugüne yaptıklarımız ve duruşumuzla milletimizin hayallerini gerçekleştiren, koskoca bir ümmetin umutlarını canlandıran, insanlığın önünde yeni kapılar açan bir parti kimliğine sahiptir. Bugün AK Parti Türkiye’nin son 19 yılının mimari olmanın yanında, 2023 hedefleri, 2053 ve 2071 vizyonları ile de ülkenin istikbaline taliptir. “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sloganıyla çıktığımız siyaset yolculuğunu milyonlarca vatandaşımız ile omuz omuza, gönül gönüle sürdürüyoruz. 19 yıl önce ne söylüyorsak bugün de aynısını söylüyoruz. Milletimizin özlemlerinden ve taleplerinden doğan AK Parti’nin mayasını, hamurunu milletimiz yoğurmuştur. Bu yüzden bütün çabalarımızın semeresi, bütün başarılarımızın bereketi ülkemize ve milletimize aittir. Yunus’un dediği gibi (Yol odur ki doğru vara, göz odur ki Hakk’ı göre, er odur alçakta dura, yüceden bakan göz değil). Bizler dua ile çıktık yola ve aynı şekilde devam ediyoruz. Bizim için asıl olan bu kutlu yolda milletimizle birlikte liderimizin arkasından yürümek” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.