Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
15-10-2021 13:30:33

“BELEDİYECİLİKTE TÜRKİYE’DE ÇIĞIR AÇTIK”

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan yardımcısı Mahmut Kaçar, bazı temaslarda bulunmak amacıyla geldiği Aksaray’da İl ve İlçe Belediye Başkanlarını ziyaret etti.

Yerel Yönetimler Başkan yardımcısı Mahmut Kaçar, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve İl Yerel Yönetimler Başkanı Şaban Yüksel ile Eskil ve Sultanhanı ilçelerini ziyaret ederek belediye başkanlarından, 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinden bugüne kadar tamamlanan, devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında detaylı bilgiler aldı.

Aksaray Bilim Merkezinde İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, İGM ve BM üyeleri ile bir araya gelen Kaçar, teşkilat çalışmaları, yapılan hizmetler, projeler hakkında istişarelerde bulundu.

Beraberindeki heyet ile birlikte Bilim Merkezi ve inşaatı devam eden yeni belediye hizmet binası, Selçuklu Külliyesi, Sevgi Evleri, Bedir Muhtar Külliyesi ile Millet Bahçesi yatırımlarını yerinde inceleyen Kaçar, Belediye Başkanı Dinçer’den bilgi aldı.

Aksaray’a gerçekleştirdikleri ziyarete ilişkin bir değerlendirmede bulunan AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mahmut Kaçar, AK Parti’nin yerel yönetimlerde bir marka değer oluşturduğuna dikkat çekerek: “Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak sorumluluk bölgemizdeki belediyelerimizi ziyaret ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Sarıyahşi belediyesi, Ağaçören teşkilatımız, Ortaköy, Gülağaç ve Güzelyurt belediyelerimizi ziyaret etmiştik. Aksaray İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy ve teşkilat üyelerimizle Eskil, Sultanhanı ve Aksaray belediyesinin çalışmalarını değerlendirdik. Belediye başkanlarımıza ve yönetimine halkımıza kazandırdıkları hizmetlerden ötürü teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde başlattığı belediyecilik anlayışı gereği hizmet belediyeciliği, sosyal belediyecilik ve son olarak gönül belediyeciliğinde Türkiye’de çığır açtık, açmaya da devam ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada gerek Aksaray Belediyemiz gerekse de diğer belediyelerimiz hemşehrilerimizin hayat kalitesini arttırma ve beklentilerine cevap verme noktasında Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak bugüne kadar üzerlerine düşeni nasıl yerine getirdilerse bundan sonrada üzerlerine düşeni yerine getireceklerdir. Aksaray her seçimde AK Parti’ye ciddi anlamda destek veren ve sahip çıkan bir kentimizdir. Sayın Cumhurbaşkanımızın da çok özel olarak önem atfettiği bir kentimizdir. İnşallah bu sevgimiz, bu muhabbetimiz bu güzel hizmetlerle pekişerek yolumuza kararlılıkla devam edeceğiz. Ev sahipliklerinden dolayı AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy’a ve Belediye Başkanlarımıza bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.