Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
25-06-2022 12:07:27

BAŞKAN ALTINSOY, “ÜLKEMİZİ HEDEFLERİNE ULAŞTIRANA KADAR BİZE DURMAK YOK!”

2023, 2053 ve 2071 hedeflerinin sadece bir ya da birkaç partinin hedefi olmadığını belirten AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Bu tarihlerin hepsi milletimizin tamamının ortak tarihleridir ve biz Türkiye’yi 2023’te de 2053’te de 2071’de de çok güçlü hale getireceğiz. Bunun için mücadele edeceğiz” dedi.

 

Bir tarafta kendi medeniyet değerleri üzerinden güçlü bir millet olarak ayağa kalkacağına inanlar, diğer tarafta ise başkalarından alınan icazetlerle, onların gölgesinde, onlara benzeyerek ayakta durulabileceğini zanneden siyaset çevreleri olduğuna işaret eden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, ülkenin, medeniyet kökleri üzerinden yeniden yükselebileceğine inananların millete hizmet için hep var olduğunu, büyük bedeller ödeyerek mücadele verdiğini vurguladı.

 

AK Parti ile her alanda büyüyen ve gelişen Türkiye’nin 2023 yürüyüşünün, içeride ve dışarıda pek çok kesimi rahatsız ve tedirgin ettiğine işaret eden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Özellikle AK Parti döneminde ülkemize yönelik saldırılar, tarihte eşi benzeri görülmemiş bir şekilde artmış ve çeşitlenmiştir. Yaşadığımız bu kesintisiz saldırı döneminin amacının ülkemizi 2023 hedeflerine ulaşmaktan alıkoymak olduğu açıkça ortadadır. Hamdolsun, Allah’ın yardımı güçlü ve donanımlı liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile milletimizin desteğiyle, bu saldırıların hepsini de boşa çıkardık. Ülkemizi kaosa teslim etmedik. Terör örgütlerine boyun eğmedik. Meydanı darbecilere bırakmadık. Ekonomik tetikçilere de teslim olmadık. Çok büyük bedeller ödedik, çok acı kayıplar verdik ama hepsinin de üstesinden gelmeyi başardık.”

 

Türkiye için yazılan senaryolarda 2019’un bir yıkılış ve teslim oluş yılı olarak öngörüldüğünü hatırlatan Altınsoy, şöyle devam etti: “Milletimizin bizlere olan güveni ve dünya liderimiz ile yeniden yükseliş yılı haline dönüştürdük. Milli birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirdik. Terör örgütlerini sınırlarımızdan uzaklaştırdık. Darbecilere dünyayı dar ettik. Ekonomimize kurulan tuzakları bozarak yeniden hedeflerimize odaklandık. Şimdi de hem büyümeyi, üretimi, ihracatı, istihdamı güçlendirerek hem Akdeniz başta olmak üzere uluslararası alandaki haklarımıza sahip çıkarak, yeni bir şahlanış döneminin kapılarını açtık. İnşallah her alanda çok daha fazlasını gerçekleştirerek milletimize bize verdiği hasbi destek ve yaptığı fedakarlıklar için borcumuzu ödemeye çalışacağız. Ne 2023, ne 2053, ne 2071 hedefi sadece bir ya da birkaç partinin hedefi değildir. Bu tarihlerin hepsi milletimizin tamamının ortak tarihleridir. Bu tarihlere ulaşana kadar liderimizin emrinde, durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz ” ifadelerini kullandı.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.