Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
02-11-2021 13:19:58

BAŞKAN ALTINSOY, “3 KASIM MİLLETİN ZAFER GÜNÜDÜR”

AK Parti teşkilatları olarak 19 yıldır Aziz Millete hizmet etmenin haklı gururunu yaşadıklarını aktaran AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “AK Parti’nin iktidara gelişinin yıl dönümünde ‘nice 19. yıllara’ duasıyla 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine hep birlikte ulaşmak için, durmak yok, yola devam.”


AK Parti’nin 19 yıldır, millete efendi olan değil, hizmetkarı olan bir parti olduğunu vurgulayan İl Başkanı Altınsoy, Türkiye’nin potansiyelini fark edemeyen ve çözüm üretemeyen siyaset anlayışına, koalisyon dönemlerine, istikrarsızlığa, ekonomik krizlere, güvensizliğe son veren 3 Kasım 2002 tarihi, Türkiye ve milletimiz için yeni bir dönemin başlangıcı, bir dönüm noktası olduğunu ifade etti.


Tarihi seçimin bir iktidar değişiminin ötesinde, bir zihniyet değişimini, iç ve dış politikada, ekonomide, sosyal yaşamda adeta bir devrimi beraberinde getirdiğine dikkat çeken Başkan Altınsoy, “Aydınlık geleceğimizin teminatı olan partimiz, ‘Aşk ile çalışan yorulmaz’ diyen liderimizin izinde 19 yılı, milletimiz ile birlikte geride bıraktı. 3 Kasım 2002’de demokrasi düşmanlarına, postmodern darbecilere karşı en büyük tokat atıldı. Yıllardır Türk siyaseti üzerine karabasan gibi çöken darbeci, vesayetçi zihniyet gitti, ileri demokrasiye hak ve özgürlüklere inanan bir anlayış geldi. Ufuk çizgimiz olan 2023, 2053 ve 2071’ ulaşmak için hiç durmadan yolumuza devam etmek boyumuzun borcu. Şüphesiz bu hizmetlerinin baş mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bugüne kadar ilk günkü aşk ve heyecanla faaliyet gösterdik, bundan sonra da aynı ruh, aynı heyecanla, aynı coşkuyla milletimizin çizdiği rotada yolumuza devam edeceğiz” dedi.


“İnandığımız bu yoldan dönmeyiz” diyen Başkan Altınsoy, “Güçlü ve büyük Türkiye hayalinden kimse bizi geri döndüremeyecek. AK Parti, 19 yıl boyunca milletimizin emanetini yere düşürmedi, Allah’ın izniyle ve milletimizin desteğiyle bundan sonra da düşürmeyecek. İktidara gelişimizin yıldönümünde daha nice eserler üretmek, daha nice mutluluklara vesile olmak dileğiyle aziz milletimize teşekkürü bir borç biliriz. Kurucu liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere partimizin tüm mensuplarına bu birliğe ve beraberliğe destek olan, gönül veren herkese şükranlarımı sunuyor, Partimizin iktidarının 19. yıl dönümünü kutluyor, saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.