Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
10-10-2022 10:04:41

AK PARTİ SAHAYI İLMEK İLMEK DOKUYOR

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatile girmesini fırsat bilen Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ile yaz bitene kadar saha çalışması gerçekleştirdi.

AK Parti Genel Merkezi’nin 81 ilde “Yüz Yüze 100 Gün” sloganı ile Aksaray’da başlattığı çalışma kapsamında Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanları, kadın kolları, gençlik kolları, ilçe başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri Aksaray’ın farklı bölgelerinde köy, mahalle, sokak ve caddelerinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Teşkilat mensuplarıyla sürekli bir araya gelen Milletvekili Aydoğdu, saha çalışmalarına hiç ara vermedi.

Ziyaretlerinde, 2023 seçimlerinin önemine vurgu yapıp, hükümetin enflasyonla mücadelede attığı onlarca adımı, ülkemizin geleceği için yapılan yatırımları, mevcut yatırımların ekonomimize ve hayatımıza katkılarını anlatan Milletvekili Aydoğdu, “AK Parti sevdası bir gönül işidir. Bizler hizmet için buradayız. Sahada olmaya, hemşerilerimizin derdini dinlemeye ve onlara hizmetkâr olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ilimizde çok büyük bir değişim ve dönüşüm gerçekleşiyor. Bizler de hükümetimizin yaptığı hizmet siyasetini gönül siyaseti ile taçlandırmak için buradayız.”

Her gün, bir önceki günden daha fazla çalışarak sahada olduklarını belirten İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ise, “AK Parti teşkilatı olarak, büyük bir ailenin verdiği sorumlulukla birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Yaz dönemi boyunca adeta bir seferberlik ruhu ile Aksaray’ımızın dört bir yanını karış karış gezdik. Hazırladığımız programlar çerçevesinde tüm teşkilatımızla farklı bölgelerde vatandaşlarımızla buluştuk. AK Partimiz her zaman milletiyle beraber olmuştur. Bizler şunun farkındayız, her gün, dünden daha çok çalışmamız gerekiyor. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bugüne kadar ülkemize, Aksaray’ımıza kazandırdığı eserleri, ‘Büyük ve güçlü Türkiye’ vizyonunu vatandaşlarımıza anlatmak için yollardayız” dedi.

“Saha çalışmalarımızda vatandaşlarımızın gündeminde ekonomi var” diyen Başkan Altınsoy, “Kıymetli vatandaşlarımızda bu sıkıntının küresel bir sıkıntı olduğunu ve Türkiye’nin diğer ülkelere göre daha iyi bir konumda olduğunun farkındalar. Sorunların çözümünü de yine AK Partimizle ve Cumhurbaşkanımızın vizyonu ile çözüleceğini ifade ediyorlar. 2023 Seçimleri ülkemiz açısından çok önem büyük bir öneme sahip. Cumhur ittifakı olarak adayımız belli. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 seçimlerinden de milletimizin desteği ile zafer ile çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.