• İL MÜFTÜSÜ’NDEN, İL BAŞKANI’NA ZİYARET

  İlimiz Müftüsü Cemalettin Bal, geçtiğimiz ay göreve başlayan Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’u makamında ziyaret etti.
  Türkçe
 • MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ‘NDEN İL BAŞKANI ALTINSOY’A ZİYARET

  Türkiye Muharip Gaziler Derneği Aksaray Şubesi Başkanı Mustafa Dağ ile Kıbrıs ve Kore Muharip Gazilerinden oluşan heyet, Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’u makamında ziyaret etti.
  Türkçe
 • İL BAŞKANI ALTINSOY, ESNAF ZİYARETİNE DEVAM EDİYOR

  Göreve geldiği ilk andan itibaren esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Dün sabah saatlerinde Esnaf Ziyaretlerine beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte, Ankara Caddesi Esnafını ziyaret ederek devam etti.
  Türkçe
 • İL BAŞKANI ALTINSOY İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİNİ ZİYARET ETTİ

  Kamu kurum ve kuruluşların çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgiler almak üzere ziyaretler gerçekleştiren Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve İl Genel Meclis Başkanı Muammer Tüzün ile birlikte İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ’ı makamında ziyaret ederek brifing aldı.
  Türkçe
 • AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI HÜSEYİN ALTINSOY’UN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

  Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
  Türkçe
 • “AK PARTİ SULTANHANI İLÇE BAŞKANLIĞINA ATAMA

  Ak Parti İl Başkanı Altınsoy, Sultanhanı İlçe Başkanlığı görevine Genel Merkezde yapılan istişareler ve değerlendirmeler sonucunda 25 Ekim 2017 tarihinde, İshak Yumuşak’ın atandığını bildirdi.
  Türkçe
 • AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINSOY KURUM ZİYARETLERİNE SGK ZİYARETİYLE DEVAM ETTİ

  Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Ömer Gizlenci, Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Alakuş ve Malik Ekinci ile birlikte, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Bilal Akgün’ü makamında ziyaret etti.
  Türkçe