• AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DAĞ, “ATATÜRK’ÜN VASİYETİ MİLLETE AİTTİR”

  AK Parti Aksaray 56. İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın katılımı ile gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • BAŞKAN ALTINSOY, “3 YILDA 60 MİLYAR LİRALIK TASARRUF SAĞLANACAK”

  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan “2019- 2021 Dönemi Yatırım Programı”nı değerlendiren AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, alınan tasarruf önlemleri ile 3 yılda 60 Milyarlık tasarruf sağlanacağını bildirdi.
  Türkçe
 • AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI HAMZA DAĞ, AKSARAY’A GELİYOR

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-Ge Başkanı İzmir Milletvekili Hamza Dağ bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve İl Danışma Meclis toplantısına katılmak üzere Aksaray’a geliyor.
  Türkçe
 • “KADININ İŞGÜCÜNE KATILIMI YÜZDE 36’YA ÇIKTI”

  Dünyadaki bütün gelişmekte olan ülkeler arasında kadınların işgücüne katılımının en hızlı arttığı ülke’nin Türkiye olduğunu belirten AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “10 yıl önce yüzde 25’lerde olan kadınların işgücüne katılım oranı yüzde 36’lar seviyesine çıktı” dedi.
  Türkçe
 • BAŞKAN ALTINSOY, ‘AKSARAY, TARIM VE HAYVANCILIKTA SÖZ SAHİBİ’

  AK Parti hükümetinin destekleriyle Aksaray’ın her alanda olduğu gibi tarım ve hayvancılıkta da Türkiye’nin parlayan yıldızı olduğunu belirten AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, her geçen yıl üretim, kalite ve gelişimle birlikte istihdamın da arttığını söyledi.
  Türkçe
 • “SEÇİMİN GİZLİ KAHRAMANLARI AK KADINLAR”

  Aksaray AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat ve ekibi mahalle ziyaretleri kapsamında 48 mahallede çalışmalarını sürdürüyor.
  Türkçe
 • AK PARTİ’YE DURMAK YOK

  AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy il yönetimiyle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi.
  Türkçe