• “AK PARTİ, AYDINLIK GELECEĞİN TEMİNATI”

  Mayasını milletin attığı AK Parti’nin milletin içinde, milletin ruhunda, medeniyet damarlarında yaşayan büyük bir siyasi hareket olduğunu ifade eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti’nin Türkiye’nin aydınlık geleceğinin teminatı olduğunu bildirdi.
  Türkçe
 • AK PARTİ AKSARAY AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAŞKANLIĞINDAN GÖNÜL DOSTLARINA ZİYARET

  AK Parti Aksaray Aile ve Sosyal Politikalar Başkanlığı “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” dolayısıyla Gönül Dostlarını ziyaret etti.
  Türkçe
 • İL GENÇLİK KOLLARI DANIŞMA MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  AK Parti Aksaray İl Gençlik Kolları İl Danışma Meclisi toplantısı geniş katılımla gerçekleştirildi.
  Türkçe
 • “AK PARTİ İLE ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZ HAK ETTİKLERİ HAYAT ŞARTLARINA KAVUŞTU”

  AK Parti Aksaray Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir basın bildirisi yayınlayarak engelliler gününü kutladı.
  Türkçe
 • “AK PARTİ HÜKÜMETİ OLARAK TÜM ENGELLERİ KALDIRDIK”

  Devlete ve topluma düşenin, engelli vatandaşların kendilerini ve hayallerini gerçekleştirebilecekleri, eşit vatandaşlar olarak toplumda var olabilecekleri imkanları sunmak olduğunu ifade eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Türkiye’nin son 17 yılına damgasını vuran insan merkezli yönetim anlayışının ete kemiğe büründüğü alanların başında engelli vatandaşlarla ilgili yapılan düzenlemelerin geldiğini kaydetti.
  Türkçe
 • İL GENEL VE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ BAŞVURULARI DEVAM EDİYOR

  AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeliği başvurularının 3 Aralık Pazartesi günü sona ereceğini hatırlattı.
  Türkçe
 • “ORTAK AKIL İLE ŞEHRİMİZİ GELECEĞE TAŞIYORUZ”

  AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, beraberindeki İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Defterdar, Jandarma Komutanı, Aksaray Üniversitesi Rektörü ve Tıp Fakültesi dekanı’nı ziyaret edip, şehrin sorunları ile ilgili istişarelerde bulundu.
  Türkçe