• “GÖNÜLLERE GİRENE KADAR DURMAK YOK”

  Aksaray’ın önemli sivil toplum kuruluşlarından Süt Üreticileri Birliği’nin yönetimi ve üyeleriyle bir araya gelen AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, programını esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü.
  Teşkilat
 • OTO GALERİ ESNAFINDAN TAM DESTEK

  Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, oto galericiler sitesi esnafı ile sohbet etti ve karşılaştıkları sorunları dinleyerek çözümü için not aldı. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen görüşmelerin ardından Dinçer, esnafın desteğiyle birlikte dua aldı.
  Teşkilat
 • AK PARTİ TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK KİTLE PARTİSİDİR

  AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Dünya genelinde iktidarda olan partiler kan kaybederken muhalefet partileri yükselişe geçiyor ancak AK Parti iktidarda olduğu dönemde sürekli güç kazanan bir parti olmuştur.”
  Teşkilat
 • “BEN DEĞİL BİZ DUYGUSUYLA ÇALIŞACAĞIZ”

  AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer: “Vatandaşlarımızla gönül gönüle verip çözümler üreteceğiz. Yapabileceklerimizi ‘Biz’ duygusu içinde paylaşacağız.” dedi.
  Teşkilat
 • BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DİNÇER, PROJELERİNİN BİR KISMINI AÇIKLADI

  Katıldığı bir programda Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, kentsel dönüşüm, belediye binasının taşınması, sosyal projeler, atık tesislerin ve yeşil alanların artırılması, park alanlarının genişletilmesi gibi Aksaray’ın ufkunu açacak çok önemli projelerinden bir kısmını açıkladı.
  Teşkilat
 • BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EVREN DİNÇER: “HEDEFİMİZ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ”

  Yerel seçimlerde hedeflerinin öncelikle ‘gönül belediyeciliği’ olduğunu söyleyen AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, “Bu yeni dönemde Cumhurbaşkanımızın da işaret ettiği gibi artık bütün hizmetleri yapabiliriz ama milletimizin gönlünü de yapacağız, onların da memnuniyetini alacağız.” dedi
  Teşkilat
 • “BELEDİYECİLİK AK PARTİ’NİN İŞİDİR”

  Toplumun tüm kesimleriyle görüşerek talep ve beklentilerini dinleyen AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, evlere yönelik yaptığı ziyarette, hane halkı ve komşularıyla sohbet ederek, seçildiği takdirde belediyeyi nasıl yöneteceğini anlattı, hayata geçirmeyi düşündüğü projeler ve diğer çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve mahallelerin eksiklikleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.
  Teşkilat