• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  MUSTAFA ASLAN

  1966 tarihinde Aksaray da doğrum evliyim. cumhuriyet ilkokulu, imam hatip lisesi ve Aksaray lisesini bitirdim. aslanlar kuyumculuk olarak 2004 de açtığımız iş yerinde hala devam etmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  AYHAN GÜMÜŞAY

  1956 yılında Aksaray yeşiltepe kasabasında doğrum ilk öğretimimi yeşiltepe kasabasında yaptım. 1979 ve 1983 yılları arasında Aksaray belediyesinde çalıştım 1983 ve 1987 yılları arasında Almanya ve avusturya'da çalıştım 1988 yılında ticarete başladım. halen yeni sanayi sitesin odun pazarında Seyhan tic. ltd şti. unvanı ile odun kömür ve inşaat malzemeleri işi ile uğraşmaktayım. 1999 yılından beri Aksaray ili kömürcüler kooparatifi başkanlığını yapmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  NEDİM ŞİŞMAN

  1961 YILINDA AKSARAYDA DOĞDUM İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ AKSARAY İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM. ENSAFLIK YAPMAKTAYIM. AK PARTİ İL YÖNETİMİ VE İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MEHMET ZEKİ KALYA

  1973 yılında Aksaray da doğdum evliyim. inşaat yüksek mühendisi ve müteahhit olarak görev yapmaktadır. Karadeniz teknik üniversitesi Trabzon inşaat mühendisliği. Niğde üniversitesi yüksek lisans. Anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi ilahiyat bölümü okudum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  ERDAL ANDIÇ

  1969 yılında Aksaray da doğrum evliyim . ak partide 4,5 yıl aktif siyaset yaptım merkez ilçe yönetimde yerel yönetimlerden sorumlu bşk yrd görevinde bulundum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  SEDAT GÜL

  01/02/1977 Trabzon da doğdum. ilkokulu trabzon da okudum. 1997 yılında denizci olarak vatani görevini yaptım. 200 yılında iş hayatına Aksaray da başladım. gülüm pişmaniye tic. ltd. şti kuruculuğunu üstlendim. halen daha devam ettirmekteyim. Aksaray müsiad üyesi. evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ALİ SÖZER

  1969 YILINDI KONYA İLİ DOĞUMLU, İLK, ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ KONYADA TAMAMLADIM. 1986 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİNDEN BİRİNCİLİKLE MEZUN OLDUM. 1991 YILINDA YILINDA MEZUN OLDUM. AYNI YIL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİNDE DOĞUM VE JİNOKOLOJİ ASİSTAN - DOKTORA ÖĞRENCİSİ OLARAK BAŞLADIM. 1999 YILINDA BİTİRDİM. 1994 YILINDAN İTİBAREN SERBEST VETERİNER HEKİM OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. AYNI ZAMANDA AKTİF OLARAK BESİ VE SÜT İŞLETMESİ YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BASAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  BAYRAM ALİ KALKAN

  1963 YILINDA AKSRAY MERKEZE BAĞLI KARAKUYU KOYUNDA DOĞDUM.ILKOKULU KÖYDE OKUDUM.ORTA VE LISEYI AKSARAYDA TAMAMLADIM.1985 YILI ASKERLIK DONUŞU KENDI IŞIMI KURARAK SIHHI TESISAT INŞAAT MALZEMELERI VE DAHA SONRA EMLAK-INŞAAT IŞIYLE TICARI FALIYETIM DEVAM ETMEKTEDIR.29 MART 2009 SEÇIMLERINDE BMÜ SEÇİLDİM, 2014 5.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİMİNE GİRDİM, İLYÖNETİM KURULU VE İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNMAKTAYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  HİKMET CEVİZ

  1964 yılında aksaray da doğrum. ilk orta ve lise tahsilimi aksaray da tamamladım. Anadolu üniversitesi mali idariler bölümü terk olarak bıraktım. 1993 yılında devlet memuru olarak göreve başladım. Güzelyurt ilçe ılısa belediyesinde yazı işleri. fen işleri ve hesap işleri bölümlerinde uzun yıllar çalıştım.2004-209 yılları arasında ak parti ailesinin bir ferdi olarak ılısa belediye başkanlığı görevinde bulundum. 2009 yılından sonra aile şirketi kurarak inşaat malzemeleri ve müteahhitlik işleri ile uğraşmaktayım. evli ve iki çocuk babasıyım. kendi işim kapsamı alanıyla ilgilenmekteyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  MEHMET ALİ ALAN

  1972 YILINDA AKSARAY DA DOĞDUM.ILK OKULU KILINCARSLAN ILKÖĞRETIMDE BITIRDIKTEN SONRA AKSARAY IMAM HATIP LISESINE KAYDOLDUM.ORADAN DA ORTA KISMINI BITIRDIKTEN SONRA 1990 YILINDA TICARETE ATILDIM.HALEN INŞAAT MÜTEHATLIĞI YAPMAKTAYIM.EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  FATİH ÇELİK

  1972 yılı nevşehir doğumluyum, ilk orta ve lise tahsilimi karabukte tamamladım. evli ve 2 çocuk babasıyım. akparti il yönetim kurulu ve il başkan yardımcılığı görevinde bulunmaktayım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  CAVİT AŞCI

  29-11-1972 tarihinde Niğde ili bor ilçesinde doğdum, ilkokulu adana ve Niğde ilinde tamamladım. ortaokul ve lise tahsilimi aksaday da tamamladım, 1989 Aksaray lisesi mezunuyum. İstanbul hukuk fakültesinde 1992-1997 yıllarında hukuk eğitimi aldım ve mezun oldum. 1998 yılında avukatlık stajımı tamamlayarak avukatlık ruhsatımı aldım. 1999 yılında asteğmen olarak İzmir 57. topçu tugayında disiplin subayı olarak vazifemi tamamladım. başarı ve takdir belgesi aldım. 200 yılından beri Aksaray da serbest avukat olarak çalışmaktayım. 2003 yılında partimizde merkez ilçede seçim işlerinde sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yaptım. bugüne kadar da partide merkez ilçe ve il teşkilatında başkan yardımcısı olarak görev yaptım 2003 yılından bu güne kadar ve halen de partimizi temsilen seçim kurulunda asil üye olarak partimizi temsil etmekteyim. 2004 seçimlerinde acıpınar kasabasında 2009 seçimlerinde sultanhanı seçimlerini iptal edilmesini sağladım. milletvekillerimizin avukatlığını yaptım. partimizin avukatlığını ve hukuki sorunlarının çözümünde aktif rol oynadım. cumhurbaşkanımız, kurucu genel başkanımız sayın Recep Tayyip erdoğan'ın Aksaray da avukatlığını yapmaktayım. halen de davalarına girmekteyim, evli ve 2 çocuk sahibiyim. Enes Duha ve kerem çınar isimli 2 erkek çocuğum var eşim yüksek jeoloji mühendisi olup serbest olarak çalınmaktadır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  TURGAY GÜMÜŞAY

  1986 Aksaray doğumlu olup hazım kulak Anadolu lisesi, Girne Amerikan üniversitesi mimarlık fakültesi ve Aksaray üniversitesi iş sağlığı ve güvenliği tezsiz yüksek lisans yapmaktayım. Aksaray da vip inşaat mim. müh şirketinde şirket ortağı yönetici ve mimar olarak çalışmaktayım. şirketimizde inşaat üzerine plan proje taahhüt ve müteahhitlik işleri ile uğraşmaktayız.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  HÜSEYİN KASAL