• ×

  İl Başkanı

  HÜSEYİN ALTINSOY

  1975 yılında Aksaray da doğdum. ilköğretimi Piri Mehmet Paşa ilkokulu ve Aksaray imam Hatip Lisesi ortaokulunda , lise öğretimini ise Gümüşhane Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu öğretmen lisesinde tamamladım. 1996 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun oldum. Askerlik görevini yedek subay olarak İzmir'de yaptım. 2003-2004 Ak parti Aksaray merkez ilçe yönetim kurulu üyeliği, 2005-2009 Merkez ilçe teşkilattan sorumlu başkan yardımcılığı yaptım. 2004-2009 yılları arasında Belediye Meclis üyeliği yaptım. 29 Mart 2009 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Ak partiden 1.sıra adayı olarak ikinci defa belediye meclis üyeliğine seçildim. 2009-2014 döneminde belediye başkan yardımcılığı ve belediye başkan vekilliği, denetim komisyon başkanlığı görevlerinde bulundum. 2011-2014 Aksaray Ak parti il disiplin kurulu üyeliği görevinde bulundum. Aksaray Mali Müşavirler odası kurullarında görev aldım. Aynı zamanda 2004 yılından beri Mali Müşavir olarak faaliyet yapmaktayım. Kamu gözetim kurumu adına bağımsız denetçi olmaya hak kazanmış ama halen ruhsatını almamıştır. Aksaray ilim yayma cemiyeti kurucu üyeliğinde bulunmaktayım. halen yönetim kurulu üyeliği devam etmekteyim. Aksaray ilinde yapılanmaya başlayan insan ve medeniyet hareketinde kurucu üye olarak görev almaktayım evli ve üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET DİNÇ

  1978 Aksaray doğumlu olup Selçuk üniversitesi ziraat mühendisliği bölümünü okudum .

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ALİ SÖZER

  1969 YILINDI KONYA İLİ DOĞUMLU, İLK, ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ KONYADA TAMAMLADIM. 1986 YILINDA ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİNDEN BİRİNCİLİKLE MEZUN OLDUM. 1991 YILINDA YILINDA MEZUN OLDUM. AYNI YIL SELÇUK ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİNDE DOĞUM VE JİNOKOLOJİ ASİSTAN - DOKTORA ÖĞRENCİSİ OLARAK BAŞLADIM. 1999 YILINDA BİTİRDİM. 1994 YILINDAN İTİBAREN SERBEST VETERİNER HEKİM OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. AYNI ZAMANDA AKTİF OLARAK BESİ VE SÜT İŞLETMESİ YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BASAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AYHAN GÜMÜŞAY

  1956 yılında Aksaray yeşiltepe kasabasında doğrum ilk öğretimimi yeşiltepe kasabasında yaptım. 1979 ve 1983 yılları arasında Aksaray belediyesinde çalıştım 1983 ve 1987 yılları arasında Almanya ve avusturya'da çalıştım 1988 yılında ticarete başladım. halen yeni sanayi sitesin odun pazarında Seyhan tic. ltd şti. unvanı ile odun kömür ve inşaat malzemeleri işi ile uğraşmaktayım. 1999 yılından beri Aksaray ili kömürcüler kooparatifi başkanlığını yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BAYRAM ALİ KALKAN

  1963 YILINDA AKSRAY MERKEZE BAĞLI KARAKUYU KOYUNDA DOĞDUM.ILKOKULU KÖYDE OKUDUM.ORTA VE LISEYI AKSARAYDA TAMAMLADIM.1985 YILI ASKERLIK DONUŞU KENDI IŞIMI KURARAK SIHHI TESISAT INŞAAT MALZEMELERI VE DAHA SONRA EMLAK-INŞAAT IŞIYLE TICARI FALIYETIM DEVAM ETMEKTEDIR.29 MART 2009 SEÇIMLERINDE BMÜ SEÇİLDİM, 2014 5.OLAĞAN İL KONGRESİNDE İL YÖNETİMİNE GİRDİM, İLYÖNETİM KURULU VE İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDE BULUNMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÇAPAN ÖZTÜRK

  1979 YILI AKSARAY DA DOĞDUM.HAYATIMA AKSARAY DA GEÇTI.1993'TE ESNEFLIGA BAŞLADIM.1996 DA EVLENDIM.3 ÇOCUK BABASIYIM.ŞU ANDA YINE ESNAFLIKLA UGRAŞIYORUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CAVİT AŞCI

  29-11-1972 tarihinde Niğde ili bor ilçesinde doğdum, ilkokulu adana ve Niğde ilinde tamamladım. ortaokul ve lise tahsilimi aksaday da tamamladım, 1989 Aksaray lisesi mezunuyum. İstanbul hukuk fakültesinde 1992-1997 yıllarında hukuk eğitimi aldım ve mezun oldum. 1998 yılında avukatlık stajımı tamamlayarak avukatlık ruhsatımı aldım. 1999 yılında asteğmen olarak İzmir 57. topçu tugayında disiplin subayı olarak vazifemi tamamladım. başarı ve takdir belgesi aldım. 200 yılından beri Aksaray da serbest avukat olarak çalışmaktayım. 2003 yılında partimizde merkez ilçede seçim işlerinde sorumlu başkan yardımcısı olarak görev yaptım. bugüne kadar da partide merkez ilçe ve il teşkilatında başkan yardımcısı olarak görev yaptım 2003 yılından bu güne kadar ve halen de partimizi temsilen seçim kurulunda asil üye olarak partimizi temsil etmekteyim. 2004 seçimlerinde acıpınar kasabasında 2009 seçimlerinde sultanhanı seçimlerini iptal edilmesini sağladım. milletvekillerimizin avukatlığını yaptım. partimizin avukatlığını ve hukuki sorunlarının çözümünde aktif rol oynadım. cumhurbaşkanımız, kurucu genel başkanımız sayın Recep Tayyip erdoğan'ın Aksaray da avukatlığını yapmaktayım. halen de davalarına girmekteyim, evli ve 2 çocuk sahibiyim. Enes Duha ve kerem çınar isimli 2 erkek çocuğum var eşim yüksek jeoloji mühendisi olup serbest olarak çalınmaktadır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DERYA AKÇA

  1971 yılında Aksaray da doğdum ön lisans ev ekonomisi ve lisans işletme mezunuyum. 2003 yılında vekil öğretmenlik ve 2004 yılında Aksaray devlet hastanesine tam otomasyon bilgisayar firması ile işe girdim. 10 yıl tıbbi sekreterlik, 1,5 yıldır makam başhekim sekreterliği yapmaktayım. 2002 yılında adalet ve kalkınma partisine üye oldum ilk oyumu bu partide kullandım, 2002 de gençlik kolları kuruculuğunda yer aldım. annemde aynı dönemde kadın kollarında görev aldı. annemle beraber çalışmalara aktif olarak devam ettik. il yönetimi için teklif alınca kabul ettim ve kongre süreci sonrası yeni il yönetiminde göreve başladım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ERDAL ANDIÇ

  1969 yılında Aksaray da doğrum evliyim . ak partide 4,5 yıl aktif siyaset yaptım merkez ilçe yönetimde yerel yönetimlerden sorumlu bşk yrd görevinde bulundum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH ÇELİK

  1972 yılı nevşehir doğumluyum, ilk orta ve lise tahsilimi karabukte tamamladım. evli ve 2 çocuk babasıyım. akparti il yönetim kurulu ve il başkan yardımcılığı görevinde bulunmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜL KARAKOYUN

  1984 yılında konya'da doğrum ilk, orta ve lise tahsilimi konya da tamamladım evli 2 çocuk annesiyim. ak parti ailesine 2009 yılında kadın kolları mahalle temsilcisi olarak katıldım. 2012 yılında yapılan il kongresi ile il yönetimiyle il yönetim kurulu üyeliğine seçildim ve halen il yönetim kurulu üyesiyim bir önceki dönem il yönetim kurulunda halkla ilişkiler başkan yardımcısı olarak görev aldım ilgi alanı olarak halkla ilişkiler alanında faaliyetlerde görev almaktan mutlu oluyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLLÜ İNÇ

  1978 yılında Aksaray da doğdum. Aksaray devlet hastanesinde çalışmaktayım Selçuk üniversitesi fen edebiyat fakültesi sanat tarihi bölümü mezunuyum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HACI DÜZGÜN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAMZA AKTÜRK

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN DARILMAZ

  ÖZGEÇMİŞ HASAN DARILMAZ EMEKLİ ADLİYE MENSUBU 01.10.1947 Tarihinde Aksaray ili Merkez İlçe Bağlı Köyünde doğdum. Babam Cemal Darılmaz, annem Hava Darılmaz'dır. Yedi kardeşin en büyük ferdi olarak ilkokulu Aksaray Merkez Akhisar köyünde tamamladım. 1978 yılında Aksaray Adliyesinde Zabıt Katibi olarak göreve başladım, katiplik görevim esnasında yapılan sınavlarda başarılı olarak 1982 yılından itibaren Yazı İşleri Müdürlüğü görevine atandım.Yazı İşleri Müdürü olduktan sonra emeklilik tarihim olan 1.10.2012 tarihine kadar kesintisiz olarak Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı Yazı İşleri Müdürlüğü görevini ifa ettim. Görevim esnasında herhangi bir soruşturma geçirmediğim gibi herhangi bir disiplin cezası dahi almadım. Yazı İşleri Müdürlüğü görevini ifa ettiğim esnada Aksaray İmam Hatip Lisesinin Orta ve Lise kısmını dışarıdan bitirdim. Az derecede Arapça lisanı bilmekteyim. Ev Hanımı Nuriye Darılmaz ile evli olup 4 çocuk babasıyım. Çocuklarımdan büyük oğlum Celal Darılmaz Yüksekokul Mezunu olup halen Aksaray Ağır Ceza Mahkemesinde Zabıt Katibi olarak görev yapmaktadır. Diğer oğlum Cemil Darılmaz Endüstri Meslek Lisesi mezunu olup halen Fransa'da çalışmaktadır. Kızım Cemile Darılmaz Gazi Üniversitesi Kimya bölümü mezunu olup halen Aksaray Belediyesinde tesislerinde görev yapmaktadır. En küçük oğlum Mustafa Cemal Darılmaz ve gelinim Derya Darılmaz Aksaray Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde Doçent olarak görev yapmaktadırlar. Kendim 1972 yılından bu yana Aksaray'da ikamet etmekteyim. Adliye'de görev yaptığım müddet boyunca hemşerilerime gücüm ve kuvvetim yettiği ölçüde yardımcı olmaya çalıştım, hiç kimsenin mağdur olmaması için gayret sarfettim. Yunus Emre'nin deyişi ile “gönüller yıkmaya değil, gönüller yapmaya” çalışma hayatım boyunca gayret sarfettim.Emekli olduktan sonrada memleketime ve hemşerilerime hizmet etmek gayesi adına gönülden bağlı olduğum Ak Parti üyesi olmak suretiyle Aksaray İl Genel Meclisi adayı olarak seçimlere katıldım. Ancak 6.sırada olmam nedeniyle az bir oy farkı ile seçilemedim. Halen AK Parti Aksaray İl Yönetim Kurulu yedek üyesi olarak bulunmaktayım. 2015 Milletvekili Genel Seçimlerinde partimin en yüksek düzeyde oy alması için parti çalışmalarına aralıksız katılmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HİKMET CEVİZ

  1964 yılında aksaray da doğrum. ilk orta ve lise tahsilimi aksaray da tamamladım. Anadolu üniversitesi mali idariler bölümü terk olarak bıraktım. 1993 yılında devlet memuru olarak göreve başladım. Güzelyurt ilçe ılısa belediyesinde yazı işleri. fen işleri ve hesap işleri bölümlerinde uzun yıllar çalıştım.2004-209 yılları arasında ak parti ailesinin bir ferdi olarak ılısa belediye başkanlığı görevinde bulundum. 2009 yılından sonra aile şirketi kurarak inşaat malzemeleri ve müteahhitlik işleri ile uğraşmaktayım. evli ve iki çocuk babasıyım. kendi işim kapsamı alanıyla ilgilenmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HÜSEYİN KASAL

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM IRCI

  14/01/1956 tarihinde bor da doğrum lise mezunuyum. 1990 yılından beri Aksaray da yaşamaktadır. ticaretle uğraşmaktadır. ırcı bıçaklarının Aksaray da imaliyle ve satışıyla uğraşmaktayım evli üç çocuk babasıyım. ak parti Aksaray teşkilatının kuruluşunda bulundum. ve ak parti kurulduğundan beri üyesiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İBRAHİM OFLAZ

  01/01/1968 tarihinde Aksaray ili topakkaya kasabasında dünyaya geldim. ilk ve orta okulumu topakkaya kasabasında okudum. 1982 tarihinde Aksaray endüstri meslek lisesini kazandım ve 2 sınıfına kadar devam ettim. yurt dışına gitmem hasebiyle meslek lisesinden mezun olamadan ayrılmak zorunda kaldım. 1988 tarihinde kutsal askerlik görevimi yapmak üzere istanbul'a gittim ve 1990 yılında terhis olarak memleketim olan aksaray'a döndüm. 1991 yılında Aksaray esnaf ve sanatkarlar odasının elaman olarak ile ilgili imtihanına girdim ve kazandım. lalan bu kurumda memur olarak görev yapmaktayım. evli ve üç çocuk babasıyım. ilgi alanlarım siyaset, futbol, (amatör küme futbol geçmişim var.)

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KAZİM MUTLU

  1971 Aksaray doğumluyum . 1996 ktü mimarlık bölümünü bitirdikten sonra Aksaray da serbest mimar olarak çalışmaya başladım 2012 de ak partide il yönetimine girdim halen il yönetim kurulu üyesiyim

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KÜBRA ASLAN

  1987 Aksaray doğumluyum emlak kredi ortaokulu , hazım kulak Anadolu lisesi ve Selçuk üniversitesi hukuk fakültesi mezunuyum. 2011 yılından beri serbest avukatlık yapmaktayım, 20.12.2014 tarihinde yapılan 5.olağan il kongresinde il yönetimine seçildi, il yönetim ve il başkan yardımcılığı görevinde bulunmaktadır. evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ALİ ALAN

  1972 YILINDA AKSARAY DA DOĞDUM.ILK OKULU KILINCARSLAN ILKÖĞRETIMDE BITIRDIKTEN SONRA AKSARAY IMAM HATIP LISESINE KAYDOLDUM.ORADAN DA ORTA KISMINI BITIRDIKTEN SONRA 1990 YILINDA TICARETE ATILDIM.HALEN INŞAAT MÜTEHATLIĞI YAPMAKTAYIM.EVLI VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET COŞKUN

  01/01/1968 yılında Aksaray da doğrum aslen merkeze bağlı çavdarlılar köyündenim büyük bölcek mahallesinin ilk sakinlerindeniz. ilkokul, ortaokul ve meslek lisesini Aksaray da bitirdim üniversiteyi 2 yıllık makine teknikerliğini 1990 yılında Erzurum Atatürk üniversitesinden mezun oldum. okuldan sonra 6 yıl kadar baba mesleği olan tarım ve hayvancılıkla uğraştım. 1996 yılından itibaren kuyumculuk mesleğine başladım halen devam ediyorum. 2007 yılından itibaren de inşaat mütahitliğine başladım şuanda iki mesleği de beraber yürütüyorum. ilgi alanlarım, kuyumculuk, inşaat mütahitliği, bu alanlardaki teknolojik yenilikler, dürüst samimi ve ilkeli olmak şartıyla politika, sporun futbol , güreş, basketbol dalları. hobilerim futbol, avcılık, atıcılık, olta ile balık tutma, tarihi ve turistik geziler. hedefim yüce Mevlasızın istediği şekilde bir kul olabilmek ve peygamber efendimizin sünnetlerine uygun olarak yaşayabilmek. arkamda hoş bir seda bırakabilmek.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ZEKİ KALYA

  1973 yılında Aksaray da doğdum evliyim. inşaat yüksek mühendisi ve müteahhit olarak görev yapmaktadır. Karadeniz teknik üniversitesi Trabzon inşaat mühendisliği. Niğde üniversitesi yüksek lisans. Anadolu üniversitesi açık öğretim fakültesi ilahiyat bölümü okudum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMED MUSA KUZUCU

  1992 yılında aksaray'da doğrum. 1999 yılında ilköğrenime özel sema kolejinde başladım. aynı okulda ortaokul ve lise öğrenimimi tamamladım. 2010 yılında İstanbul ticaret üniversitesinde hukuk fakültesinde eğitim almaya başladım. üniversite yıllarımda gençliğe yönelik sivil toplum kuruluşlarında gönüllü olarak çalıştım. aziz Mahmut Huda-i vakfında ve ona bağlı geç dergisinde geçlik faaliyetlerine gönüllü olarak katıldım 2014 yılının temmuz ayında lisans eğitimimi tamamladım. 2014 ün eylül ayında Aksaray barosunda avukatlık stajına başladım. stajım halen devam etmektedir. bilgilerinize saygılarımla arz ederim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHTEREM ÖZTÜRK

  19/16/1973 tarihinde Aksaray da ailenin 5. çocuğu olarak dünyaya geldim. aslen merkeze bağlı sapmaz köyünden olup doğma büyüme burada kaldım. ilkokulu zafer ilkögretim, ortaokul Kılıçaslan ortaokulu lise tahsilimi Aksaray lisesinde tamamladım. 1993 yılında ardahanda piyade çavuş olarak tamamladım. 1996 tarihinde askerlik dönüşü inşaat ve sigorta konusunda çalışmaya başladım. 1997 tarihinde bin yapı inşaat ve sigorta olarak kurduğumuz şirket bünyesinde 200 konut yapıp bünyemizde yüzlerce insana iş istihdam edip milli ekonomiye katkıda bulundam. sahibi olarak halen aynı işle uğraşmaktayım. şirketimiz bünyesinde inşaat işleri, sigorta işleri ayrıca 30 mt yol üzerinde inşaat malzemeleri dükkanımızda bulunmaktadır. 1997-2001 tarihinde ak parti merkez ilçe teşkilatında siyasi ve hukuk işlerinden sorumlu başkan yardımcılığı yaptım. gerek üye konusunda gerekse merkez ilçenin bünyesindeki mahalle temsilciliklerinde oldukça gayretli çalışmalarda bulundum. 1996 yılında evlendim 1 erkek 1 kız olmak üzere iki çocuğum vardır

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ALAKUŞ

  1975 Niğde / bor doğumluyum. 1991 yılında Aksaray lisesi mezunuyum 1997 yılında askerlik görevini bitirdikten sonra baba mesleği olan inş. elektrik malzemesi ticaretine başladım. 2005 yılında alakuş aydınlatma ltd.ti. olarak aksaray'ın ilk avize mağazasını açtık. 2014 yılında ise lilya çikolata mağazası ile gıda sektörüne girdik halen bu alanlarda ticaretimiz devam etmektedir. 2014 yılı 30 mart yerel seçimlerinde belediye başkanı haluk şahin yazğının ekibinde yer alarak ak parti belediye meclis üyesi olarak seçildim evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ASLAN

  1966 tarihinde Aksaray da doğrum evliyim. cumhuriyet ilkokulu, imam hatip lisesi ve Aksaray lisesini bitirdim. aslanlar kuyumculuk olarak 2004 de açtığımız iş yerinde hala devam etmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEDİM ŞİŞMAN

  1961 YILINDA AKSARAYDA DOĞDUM İLK ORTA VE LİSE TAHSİLİMİ AKSARAY İMAM HATİP LİSESİNDE TAMAMLADIM. ENSAFLIK YAPMAKTAYIM. AK PARTİ İL YÖNETİMİ VE İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURETTİN YUMUŞAK

  1962 yılında Aksaray da doğrum lise mezunu evli üç çocuk babasıyım yeni Aksaray seyahat turizm san ve tic ltd şti fırıncılar gıda giyim inş iş yerim var. 190 yılından beri ticaretle uğraşmaktayım bu süreç içerisinde faaliyet göstermiş olduğum iş kollarında büyümeyi gelişmeyi ve yenilikçi olmayı ilke edinerek farklı zamanlarda yeni iş alanları oluşturarak daima olmayı hedefledim. akparti belediye meclis üyesi olarak 5 yıl süreyle partimizi en iyi şekilde temsil etmeye ve sultanhanı halkıına hizmet etmeye çalışıyorum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NURHAN ÖZCAN

  1962 doğumlu olup evliyim. Aksaray ticaret meslek lisesi mezunuyum. il yönetimindeyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞABAN UĞUR

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SADETTİN DENİZ

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEDAT ANIL

  1979 yılında gaziantep de doğrum ilk ve ortaöğrenimini sivas'ta tamamladım. lise tahsilimi Aksaray lisesinde tamamladım. üniversite öğrenimini Anadolu üniversitesi işletme fakültesinde 2000-2014 yılları arasında yaptım 2002 yılında ak parti teşkilatına üye olup ak parti geçlik kollarında görev aldım. halen Aksaray üniversitesi sağlık kültür spor daire başkanlığı misafirhane bölümünde çalışmaktayım 20 aralık 2014 Aksaray il kongresinde il yönetim kurulu üyeliğine seçildim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SEDAT GÜL

  01/02/1977 Trabzon da doğdum. ilkokulu trabzon da okudum. 1997 yılında denizci olarak vatani görevini yaptım. 200 yılında iş hayatına Aksaray da başladım. gülüm pişmaniye tic. ltd. şti kuruculuğunu üstlendim. halen daha devam ettirmekteyim. Aksaray müsiad üyesi. evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SERDAL SEYYİRDEN

  1976 yılında Aksaray da doğdum. cumhuriyet ilkokulu, Kılıçaslan ortaokulu, Anadolu otelcilik lisesi, açık öğretim imam hatip lisesi, ve sosyal hizmetler yüksekokulu mezunuyum. safa vakfı ve verenel derneği Türkiye sorumluluğu, sosyal yardımlaşma vakfı derneği başkanıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SÜLEYMAN CANBULUT

  1962 yılında Aksaray da doğrum ilk orta ve lise öğrenimimi Aksaray da tamamladım. 1986 yılında Anadolu üniversitesi iktisat fakültesinden mezun oldum 1989 yılında yedek subay olarak askerlik görevimi tamamladım. 1989 yılında serbest muhasebeci ve mali müşavir olarak Aksaray da iş hayatıma başladım. şu anda iş yerimde 5 kişi ile çalışmaktayım 1991 yılında smmo yönetiminde görevlendirilerek oda bşk yrd oda sekreterliği oda saymanlığı disiplin kurulu başkanlığı ve üst kurul delegeliği gibi çeşitli görevlerde bulundum. siyasi kariyerime 1994 yılında merkez ilçe yönetim kurulu üyeliği seçilerek başladım. 1996 yılında merkez ilçe başkanlığına secilerek 2001 yılında kadar yapılın 2 kongrede de merkez ilçe başkanı olarak seçildim 2002 yılında ak partinin kurulmasıyla siyasi ortamlarda siyasi tecrübelerimle her zaman ak parti için çalışmalarda bulundum. yerel seçim genel seçim ve referandumlar da partimiz için çalıştım. 2014 yılında belediye başkan adayımız sayın haluk şahin yazgı beyin yapmış olduğu teklifle 30 mart 2014 yılında belediye başkan adayımız sayın haluk şahin yazgı beyin yapmış olduğu teklifle 30 mart 2014 tarihinde Aksaray ak parti 1 sıra belediye meclis üyesi olarak seçildim ilk meclis toplantısında muhalefetten de oy alarak belediye meclisi 1 başkan vekilliğine seçildim evli 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TURGAY GÜMÜŞAY

  1986 Aksaray doğumlu olup hazım kulak Anadolu lisesi, Girne Amerikan üniversitesi mimarlık fakültesi ve Aksaray üniversitesi iş sağlığı ve güvenliği tezsiz yüksek lisans yapmaktayım. Aksaray da vip inşaat mim. müh şirketinde şirket ortağı yönetici ve mimar olarak çalışmaktayım. şirketimizde inşaat üzerine plan proje taahhüt ve müteahhitlik işleri ile uğraşmaktayız.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  UĞUR AKBULUT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  VEYSEL AVCIOĞLU

  1966 yılında Aksaray doğumluyum. aslen ş. kochisar mezgit köyünden gelmişiz. ilkokulu piri Mehmet paşa okulunda okudum. 1 yıl yatılı kuran kursunda okuduktan sonra fotoğrafçılık mesleğine çırak olarak başlayıp aynı iş yerinden askere gidene kadar çalıştım. 1986 yılında askerliğimi İzmir Narlıdere istihdam olarak yaptım 1988 yılında kendi iş yerimi açıp halen çalıştırmaktayım. 1994-2005 yılları arası Aksaray esnaf sanatkarlar orası yönetim kurulu üyeliği yaptım. çeşitli dernek ve vakıflarda gönüllü olarak çalışmalarım oldu. bazılarında üyeliğim devam etmektedir. 2003-2014 yılları arasında ak parti merkez ilçe teşkilatında yönetim kurulu üyeliği yaptım. 2 dönem başkan yardımcılığı yaptım.