• ×

  İl Belediye Başkanı

  HALUK ŞAHİN YAZGI

  1976 YILI ANKARA DOĞUMLU,ILK,ORTA VE LISE TAHSILIMI TAMAMLADIKTAN SONRA 1994-1994 YILINDA YILDIZ TEKNIK ÜNIVERSITESI INŞAAT MÜHENDISLIK BÖLÜMUNU BITIRDIM.1997 YILINDA SIFA BÜYÜKCEKMECE BARAN ŞANTIYESINDE STAJIMI TAMAMLADIM.MEZUN OLDUKTAN SONRA 1 YIL ANKARA'DA ÖZEL BIR ŞIRKETTE SANTIYE SEFI OLARAK CALIŞTIKTAN SONRA 2000 YLINDA AKSARAY DA SERBEST INŞAAT MÜHENDISI OLARAK ÇALIŞMAYA BAŞLADIM.HALEN DEVAM ETMEKTEYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  FAHRİ SOLAK

  Sultanhanı

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  FARUK TEYMEN

  Gülağaç

  1968 YILI AKSARAY DOĞUMLUYUM ILK VE ORTA TAHSILIMI AKSARAYDA YÜKSEK ÖĞRENIMIMI KIRŞEHIRDE YAPTIM.1990 YILINDA DIYARBAKIRDA ÖĞRETMENLIĞE BAŞLADIM.2004 YILINA KADAR AKSARAYDA ÇALIŞTIM.2004 YILINDA ILÇEMDEN BELEDIYE BAŞKAN ADAYI OLDUM.2004 YILINDA NEVŞEHIR ILI ACIGÖL ILÇESINE ILÇE MILLI EĞITIM MÜDÜRLÜĞÜNE ATANDIM.EVLI VE DÖRT ÇOCUK SAHIBIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  FATİH ÜNSAL

  Sarıyahşi

  Sarıyahşi Belediye Başkanı Fatih ÜNSAL, 11 Nisan 1975 tarihinde Ankara' nın Şereflikoçhisar İlçesinde doğdu. İlk,Orta ve Lise öğrenimini Sarıyahşi ilçesinde tamamladıktan sonra Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünde öğrenimine devam etti.Vatani görevini yaptıktan sonra ilçemizde ticaret ve tarımsal faaliyetler ile iştigal ettikten sonra 2001 yılında Almanya' ya gitti. Almanya' da Restaurant işletmeciliği yapmakta iken 29 Mart 2009 Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Başkanı adayı olarak ilçemize dönen ve Belediye Başkanlığını kazanan Fatih ÜNSAL Almanca ve İngilizce bilmektedir. Dinamik, çağdaş ve girişimci kişiliği ile ön plana çıkan Fatih ÜNSAL evli ve 4 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  NİYAZİ ALÇAY

  Eskil

  1965 YILINDA ESKIL ILÇESI BÖĞET KÖYÜ DOĞUMLUYUM.ILK OKULU BÖĞET KÖYÜNDE TAMAMLADIM.ORTA ÖĞRENIMIMI AKSARAY IMAMHATIP LISENDE TAMAMLADIM.ÜNIVERSITEYI ANADOLU ÜNIVERSITESI KÜTAHYA IKTISADI VE ISARI BILIMLER FAKÜLTESINI BITIRDIM. ASKERLIĞIMI 1991-19992 YILLARI ARASINDA SIIRT TE YEDEK SUBAY OLARAK TAMAMLADIM. 1993 YILINDAN BU YANA ESKIL ILÇESINDE SERBEST MUHASEBECI OLARAK ÇALIŞIYORUM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  TUNCAY ATAK

  Ağaçören

  28.02.1967 TARİHİNDE DOGMUŞUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ AĞAÇÖRENDE LİSE TAHSİLİMİ ŞEREFLİKOÇHİSAR VE AKSARAYDA TAMAMLADIM.8 YIL ÖĞRETMENLİK VE 4 YIL BİR FİİL ÇEŞİTLİ GAZETELERDE MUHABİRLİK YAPTIM.ÇEŞİTLİ İŞ ALANLARINDA KENDİ İŞİMİ YAPTIM.SOSYAL BİLİMLER MEZUNU OLUP EVLİ VE 5 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ÜNAL DEMİRCİOĞLU

  Güzelyurt