• “ASIL GAYEMİZİ AKLIMIZDAN ÇIKARMAYACAĞIZ”

  AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, “Sayın Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi asıl gayemizi aklımızdan bir an olsun çıkarmayacağız. Bizim asıl derdimiz milletimize hizmet etmek, gönüllere girmektir.” dedi.
  Teşkilat
 • İLKEMİZ “TEVAZU, SAMİMİYET VE GAYRET”

  “Allah’ın İzniyle Aksaray’ımızı hep birlikte kazanacağız. İçimizde Hak, dışımızda halk sevgisi ile çalışıyoruz” diyen AK Parti Aksaray Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, “Her yönüyle halkımızın yöneteceği bir belediyecilik anlayışını tevazu, samimiyet ve gayretle sergileyeceğiz.” dedi.
  Teşkilat
 • “BELEDİYECİLİK AK PARTİ’NİN GELENEĞİDİR”

  Aksaray’ın her alanda olduğu gibi, belediye hizmetlerinde de en iyisine layık olduğunu dile getiren Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, “Vatandaşlarımızın gönüllerinde yer edinebilmek için çok çalışacağız, şehrimizi hak ettiği yere ulaştıracağız en önemlisi de şu anki muhabbetimizi seçimden sonra da devam ettireceğiz.” dedi.
  Teşkilat
 • AK PARTİDEN VEFA GECESİ

  AK Parti Aksaray il Teşkilatı tarafından düzenlenen Vefa Gecesi’nde, teşkilatın kuruluşundan bugüne kadar görev yapan partililer bir araya geldi. Ahde vefanın en güzel örneğini sergileyen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti’nin elde ettiği başarının altında bu birlik ve beraberliğin olduğunu söyledi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ AKSARAY’DA ADAYLARINI TANITTI

  AK Parti Aksaray İl Başkanlığı tarafından organize edilen aday tanıtım toplantısında il, ilçe ve belde belediye başkan adayları törenle tanıtıldı.
  Teşkilat
 • ŞEHR-İ SÜLEHA’YA HİZMET AK PARTİ’NİN İŞİ

  Tarihi boyunca Somuncu Baba ve onun gibi değerli insanlarla şereflenmiş, “Şehr-İ Süleha”nın kadim bir şehir olduğunu ve asla ihmale gelemeyeceğine dikkat çeken Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, AK Parti’nin getirdiği hizmet ve yatırımlarla Aksaray’ın yıldızı parlayan iller arasında olduğuna işaret etti.
  Teşkilat
 • AK PARTİ ADAYLARINI ŞÖLENLE TANITACAK

  13 Ocak 2019 Pazar günü Saat 13.00’de Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak aday tanıtım şöleninde Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer’in yanı sıra ilçe ve belde belediye başkan adayının tanıtılacağı toplantıya AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu’nun da katılması bekleniyor.
  Teşkilat