AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
26-03-2019 12:41:27

“VAATLERİMİZ BİR BİR GERÇEKLEŞECEK”

İnsan merkezli, çağdaş, gelişmeye açık, hizmet odaklı, ortak yönetim anlayışına sahip ve her bir vatandaşa aynı nazarla bakan belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceklerini vurgulayan AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, “Popülist vaatlerden uzak durduk, neleri vaat ettiysek gerçekleştireceğiz” dedi.

Seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında mahalle toplantılarına devam ediyor. Gittiği her mahallede büyük bir ilgi gören Başkan adayı Dinçer, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte gittiği Kılıçaslan Mahallesinde de coşkulu ve heyecanlı bir kalabalık tarafından karşılandı.

Mahallesi sakinleri Evren Dinçer’i Başkan olarak görmek istediklerini belirterek, sevgi gösterisinde bulundular. Vatandaşlarla tek tek tokalaşarak hasbihal eden Başkan adayı Dinçer, mahallelinin sorunlarını, istek ve taleplerini dinledi.

Aksaray için hazırlanan her bir projeyi titizlikle hazırladıklarını ifade eden Başkan adayı Dinçer, “31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin arifesindeyiz. Biz bugüne kadar teşkilatlarımızla, Milletvekillerimizle birlikte Aksaray’ımızı karış gezerek ilimizin sorunlarını, sıkıntılarını bilerek bu sorunların bir an önce çözüme kavuşturulması noktasında 22 projemizi hazırladık, halkımızın taktirine sunduk. Bu projelerimiz hazırlanırken her mahallemizi düşünerek gencimizi, çocuğumuzu, yaşlımızı, engellilerimizi, kadınlarımızı düşünerek Aksaray’ımızın bir bütün olarak sorunlarını düşünerek çözüm önerileri noktasında projelerimizi açıkladık. Yapmayacağımız hiçbir projeyi kayda dahi almadık. Halkımıza neyi vaat etmişsek hayata geçireceğiz. Daha fazla koşarak yorulmadan, bıkmadan halkımızla buluşabilme adına derdiyle dertlenip, sizlerin sıkıntılarıyla hem hal olma ve aynı zamanda iyi günde, kötü günde bir arada olabilme adına hiçbir zaman mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini kaydeden Dinçer, “Allah bizlere zaferi nasip ettiği taktirde biz Aksaray’ın sorunlarını çözebilme adına çalışmamızı yapacağız. Yine yatırımcı dostluk belediyecilik anlayışıyla bu şehrin ekonomik kalkınmasını sağlayabilmek adına gayretlerimizi, çalışmalarımızı ortaya koyacağız. Sosyal belediyecilik anlamında kimsesizlerin kimsesi, mazlumların sesi olacağız. Allah’ına izniyle garibanların, fakirlerin, fukaraların elinden tutan bir başkan olacağım. Seçildiğimde rozetimi bir kenara bırakarak bana oy vermiş vermemiş kim varsa, Aksaray’ın her bölgesine eşit mesafede hizmet getirebilme adına çalışmalarımızı yapacağız. Her bir vatandaşımıza aynı nazarla bakacağız” dedi.

Kentsel dönüşüm, şehrin giriş ve çıkışları, belediye binasının taşınması, sosyal projeler, atık tesislerin ve yeşil alanların artırılması, park alanlarının genişletilmesi gibi Aksaray’ın ufkunu açacak çok önemli projeleri bir bir hayata geçireceklerini aktaran Dinçer, “İnşallah bizler göreve başladıktan sonra beş yıl boyunca yapmış olduğumuz çalışmalarla ilimizi cazibe merkezi haline getireceğiz. İlimizin kronik sorunu olan ulaşım sorununu da çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.