AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
AK İcraatlar

AK İcraatlar

Birlikte başardık!

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

Türkiye Bülteni

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
14-03-2019 11:31:28

“MAKAMLARA DEĞİL, GÖNÜLLERE TALİBİZ”

Aksaray’da çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadan tevazu, samimiyet ve gayretle gönüllere dokunan Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, ziyaretleri esnasında bir araya geldiği hemşehrilerine gönül belediyeciliği vurgusu yaparak, “Makamlara değil, gönüllere talibiz.” dedi.

SKM programları kapsamında AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve Belediye Meclis üyesi adayları ile birlikte çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, mahalle ziyaretlerine oldukça önem veriyor. Her akşam mahalle programları yaparak, hemşehrileri ile bir araya gelen Dinçer, günün ilk ziyaretini esnaflara yaptı. Esnafların görüş, önerileri ve isteklerini dinleyen Dinçer, daha sonra Adliye Sarayında Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever ile hakim ve savcılara nezaket ziyaretinde bulundu.

Avukat Hüseyin Karacaer’i de ziyaret eden Dinçer, akşamda program dahilinde gittiği İstiklal Mahallesinde vatandaşların yoğun teveccühü ile karşılandı.

Hemşehrileri ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan adayı Dinçer, “Geçtiğimiz hafta sonu projelerimizi paylaştık. Biz AK Parti olarak hiçbir zaman tutamayacağımız sözü vermedik. Neyi söz vermişsek yapmışızdır. Fakat en önemli projemiz halkımızın gönlüne girmek. Gönül belediyeciliği anlayışında yapacağımız çalışmalarımızla makamlara değil, gönüllere talibiz. Aksaray’ımızı 2023 hedefine taşıyacak projeleri hep birlikte hayata geçireceğiz.” dedi.

31 Mart seçimlerinde Aksaray’ın Türkiye’ye ve dünyaya güçlü bir mesaj vereceğine inandığını dile getiren Başkan adayı Evren Dinçer, “AK Parti bir hizmet partisidir. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde de hizmetlerimize yenilerini eklemek için bir kez daha milletimizden destek istiyoruz. Hamdolsun Aksaray AK Parti’nin kuruluşundan beri bizi ve Cumhurbaşkanımızı asla mahcup etmedi. Milletimizin desteği her seçimde artarak devam etti. İnşallah 31 Mart seçimlerinde de Aksaray’dan Türkiye’ye ve tüm dünyaya güçlü bir mesaj vereceğiz. Önümüzdeki seçimlerin başta Aksaray’ımız olmak üzere ülkemize, İslam alemine ve gönül coğrafyamıza hayırlar getirmesini niyaz ederim.” ifadelerini kullandı.

Dinçer’in sözlerine karşılık vatandaşlar da, “Ömrünü ülkesine adamış bir Cumhurbaşkanımız var. Allah başımızdan eksik etmesin. O bizlerin zalimlere karşı sesi, mazlumlara karşıda yardım elimizdir. Cumhurbaşkanımız gece gündüz demeden ülkesi için, bizler için, çocuklarımızın geleceği için gece gündüz demeden koşturuyor. Hain 15 Temmuz gecesi dahi kendisini ülkenin dışına güvenli bölgeye çıkartmak isteyenlere ‘ölsem de ülkemi terk etmem’ diyerek bizleri hiç yalnız bırakmadı. Şimdi vefa sırası bizde. Bizlerde Cumhurbaşkanımızı ve yolunda gidenleri yalnız bırakmayacağız. 31 Mart seçimlerinde de oyumuz, bizlere emanet olan kardeşimiz Evren Dinçer’e.” dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.